út 15. 12.

|

Webinář

Jak vést rozhovory nejen se seniory v době pandemie

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Jak vést rozhovory nejen se seniory v době pandemie

Čas a místo

15. 12. 2020 18:00 – 19:30

Webinář

O události

Budou Vánoce a rodiny se nejspíš nebudou nenavštěvovat tak jako dřív. Jak pojmout dialogy v této zvláštní době? Součástí setkání budou tipy a triky ze světa nenásilné komunikace, které fungují v online i offline světě. Budu rád, když taky posdílíme, co se osvědčilo Vám. Smyslem je se naladit a inspirovat do rozhovorů, které nás budou v následujících dnech jistojistě čekat.

O čemu bude řeč

 • Jaké jsou 3 klíčové potřeby, o které se v rozhovorech (se seniory) můžeme postarat? 
 • Co empatii v komunikaci napomáhá a co ji brání? 
 • Co se osvědčilo Vám?

Pro koho je webinář určený? 

Celý projekt Pečujeme s radostí je určený pro lidi, kteří doma pečují o své blízké a především seniory. Dnešní doba ukazuje, jak je tato oblast náročná jak fyzicky, tak psychicky. Proto jsme akademii otevřeli i pro ostatní, jejichž náplní práce je péče o ostatní. Chceme ocenit veškerý personál a dobrovolníky, kteří nejen v této době pomáhají. 

Kdo je Petr Sucháček?

Baví ho propojovat světy, které k sobě mají na jednu stranu blízko a na stranu druhou si ne vždy úplně rozumí. Proto jako lektor rád propojuje praktický svět jeho účastníků, ať už se jedná o pracovníky státní správy, zaměstnance ve firmách, či pracovníky v neziskových organizacích, s poznatky, tipy a triky z někdy trochu teoretického světa univerzit. A proto ho také nadchla Nenásilná komunikace, která pro mě kombinuje jak praktickou užitečnost, tak zakotvení v jasných teoretických východiscích.

Vstupenky

Cena

Kusů

Celkem

 • Pečujeme I.

  CZK 0

  Díky této vstupence vám bude zaregistrováno místo na tento webinář.

  CZK 0

  0

  CZK 0

Celkem

CZK 0