út 05. 1.

|

Webinář

Motivace: Jak žít smysluplněji a více naplno?

„ Kdo zná PROČ, dokáže nalézt jakékoli JAK. “ -- Friedrich Nietzsche

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Motivace: Jak žít smysluplněji a více naplno?

Čas a místo

05. 1. 2021 18:00 – 19:30

Webinář

O události

Nevidíte tolik smyslu ve své práci? Máte často pocit ztráty své motivace? Jste nerozhodní ohledně své budoucnosti? Cítíte občas, že nevyužíváte potenciál svého života naplno?  Zajímá vás, co je klíčem ke spokojenému životu podle současných vědeckých studií? Jak se naučit překonávat sami sebe a být větší inspirací pro druhé i sami pro sebe?

Na přednášce se konkrétně dozvíte:

 • Jak zažehnout a udržet vnitřní motivaci?
 • Jak poznat a posilovat naše silné stránky? Jak se vyrovnat s těmi negativními?
 • Jak se zbavit očekávání okolí a najít odvahu žít život podle sebe?
 • Jak můžeme smysl najít téměř v každé práci a činnosti?
 • Jak lépe zvládat těžší životní situace? A jak v životě nelitovat svých rozhodnutí?
 • Jak nespadnout do pasti pasivity, negativity a životní rezignace?

Aktuální studie ukazují, že klíčová věc pro naši motivaci je silný smysl v životě – takzvaná osobní vize. Člověk, který má svůj životní smysl a vizi lépe ujasněný, překonává snáze životní překážky, zvládá lépe selhání, má lepší vztahy doma i v práci, má nižší rozvodovost a výrazně lepší zdraví. Celkově je odolnější vůči depresím a má daleko větší chuť do života. Z tohoto důvodu jsme připravili tuto přednášku, která vám s hledáním a nacházením dlouhodobé motivace pomůže.

Kdo je Ing. Barbora Vacková?

Barbora je devět let senior konzultantka a lektorka v GrowJOB Institute, kde vede brněnský tým. Specializuje se na oblasti sebediscipliny, motivace, budování firemní kultury a hodnotového leadershipu. Před sedmi lety založila prestižní konference Leadership Praha a Leadership Brno. V Brně ji doteď organizuje, moderuje a vede pořadatelský tým. Studovala magisterskou ekonomii na Masarykově univerzitě. Byla u startu projektu Konec prokrastinace. Kurzy vedla pro společnosti jako Unicredit bank, Zentiva, Česká televize, Siemens, Continental Barum, Lékaři bez hranic, Česká Akademie Věd a další. Více na jejím webu barboravackova.cz nebo LinkedIn.

Vstupenky

Cena

Kusů

Celkem

 • Pečujeme III.

  CZK 0

  Díky této vstupence vám bude zaregistrováno místo na tento webinář.

  CZK 0

  Vyprodáno

Tato událost je vyprodána