út 22. 12. | Webinář

Psychohygiena a emoce: Jak se o sebe dobře postarat?

Zakázat přihlašování
Psychohygiena a emoce: Jak se o sebe dobře postarat?

Čas a místo

22. 12. 2020 18:00 – 19:30
Webinář

O události

Proč  má smysl pečovat o sebe na prvním místě? Co všechno ovilvní dobrá psychohygiena? Jak dostat emoce pod kontrolu? Jak umět využívat emoce pro lepší rozhodování? Proč hluboká emocionální vyrovnanost vede k vyšší spokojenosti?

Za tím vším stojí schopnost pracovat se svými emocemi. Lidé s vysokou emoční inteligencí jsou spokojenější, mají hluboké vřelé vztahy, mají větší úspěch v práci, jsou lepšími leadery a pociťují více životního naplnění. Emoční inteligence je schopnost rozpoznat potřeby své i druhých a podle toho umět jednat. Současné výzkumy ukazují, že můžeme zvýšit emoční inteligenci a doslova fyziologicky změnit emoční části mozku využitím technik mindfulness (všímavosti).

Webinář je zaměřen na rozvoj schopnosti umět emoce rozpoznat a zpracovat je tak, aby pomáhaly. Potenciálem emocí je život nekomplikovat, ale naopak zkvalitňovat.

Co se na webináři dozvíte:

 • Co vše zahrnuje psychohygiena?
 • Jak rozvíjet emoční inteligenci?
 • Jaké techniky vedou ke zlepšení uvědomování si vlastních pocitů a potřeb?
 • Jak pomocí tréninku pozornosti změnit mozek ve váš prospěch?
 • Jak zacházet se vztekem a rozrušením?
 • Jaké návyky rozvíjejí empatii a laskavost?

Kdo je Mgr. Paula Fassati Ph.D.?  

Lektorka a konzultantka v oboru vztahového poradenství a výchovy dětí. Kromě toho má koučovací a mindfulness výcvik (MBSR), absolvovala nespočet kurzů o vztazích a výchově a je certifikovanou AMI montessori asistentkou.

Věnuje se lektorování workshopů, přednášení a konzultování. Pomáhá partnerům zlepšit komunikaci mezi sebou a rodičům lépe řešit situace s dětmi. Při své práci se zaměřuje na rozvoj emocionální inteligence, laskavosti, komunikace a mindfulness (všímavosti).

Když ji někde potkáte, určitě bude mít v tašce minimálně jednu knihu o těchto tématech a pravděpodobně bude mířit buď na jógu nebo na kurz o vztazích, mindfulness nebo montessori... Jinak má ještě nedá dopustit na kulturu, knihy a festivalové filmy, zdravé cukrfree jídlo, zerowaste, minimalismus a stav "navařeno-naklizeno".

Vstupenky
Cena
Kusů
Celkem
 • Pečujeme II.
  CZK 0
  CZK 0
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0