út 18. 5.

|

Online webinář

Webinář: Individuální plánování & Psychobiografický model

Na webináři se dozvíte: • Co je individuální plánování a proč je důležité? • Jakou roli hrají osobní cíle našich klientů? • Jaký můžeme mít my jako pracovníci užitek z individuálního plánování?

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události

Čas a místo

18. 5. 2021 18:00 – 20:00

Online webinář

O události

Individuální plánování je zákonnou povinností dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., jež se týká příloha č. 2 vyhlášky MPSV č. 505/2006 Sb. Sice nám zákon tuto povinnost ukládá, ale pojďme se na to podívat z lidského úhlu pohledu, kdy nám nejde jen o plnění povinností uložené zákonem, ale především o důstojné podmínky a radost z práce s našimi klienty.

Na webináři se dozvíte: 

✔ Co je individuální plánování a proč je důležité?

✔ Jakou roli hrají osobní cíle našich klientů?

✔ Jaký můžeme mít my jako pracovníci užitek z individuálního plánování?

A abychom individuální plánování ještě více posílili a dali na vyšší úroveň, povíme si něco o Psychobiografickému modelu péče od Prof. Böhma, který říká: „Nejdříve pečuj o duši a potom o tělo…“

Přednáší: Bc. Tereza Vybíralová

Tereza vystudovala obor sociální práce na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí n. Labem. Od roku 2011 do dubna 2018 pracovala jako sociální pracovnice a vedoucí klíčových pracovníků v Domovech pro seniory v Praze. V současné době je zaměstnaná v Centru Paraple o.p.s., kde pracuje na pozici vedoucí úseku sociální práce, ale v současné době je na rodičovské dovolené. Podílela se na zavádění metodik sociální práce do praxe a především se věnovala individuálnímu plánování. Absolvovala i kurz Psychobiografického modelu péče od prof. Böhma, který pak aplikovala do praxe. Dále se účastnila nespočet akreditovaných kurzů ke svému profesnímu růstu a zaměření.

Vstupenky

Cena

Kusů

Celkem

 • Webinář 18/05/2021

  CZK 250

  Odkaz k připojení na webinář vám zašleme v den konání akce.

  CZK 250

  0

  CZK 0

Celkem

CZK 0