čt 20. 5. | Online webinář ZDARMA

Webinář pro seniory: Kladný přístup k životu

Co se na webináři dozvíte: • Opravdu žijeme v příznivé době a podle jakých měřítek to můžeme tvrdit? • Mohu nacházet „drobné radosti“ i v těch nejtěžších životních situacích? • Jaký vliv mají špatné zprávy na naše myšlení? • Jak lze změnit naše vnímání okolí?
Registrace jsou uzavřeny

Čas a místo

20. 5. 17:00 – 18:00
Online webinář ZDARMA

O události

Zejména ve starší populaci převládá pesimismus a negativní nálady. Znáte ten pocit nálady, že se nic nedaří, vaše okolí vás zahrnuje negativními zprávami a vy marně hledáte cestu z toho ven? Optimismus a pesimismus je však naučitelný a náš mozek můžeme i ve vysokém věku stále cvičit.

Smyslem přednášky je shrnout přínosy kladného přístupu k životu a důvody proč lidé spíše propadají špatným zprávám a dále předat jednoduché postupy tréninku optimistického životního stylu. Účastníci (nejen senioři) si odnášejí konkrétní postupy, jak dlouhodobě zvyšovat svoji každodenní spokojenost i důvody proč tak činit.

Co se na webináři dozvíte:

✔ Opravdu žijeme v příznivé době a podle jakých měřítek to můžeme tvrdit?

✔ Mohu nacházet „drobné radosti“ i v těch nejtěžších životních situacích?

✔ Jaký vliv mají špatné zprávy na naše myšlení?

✔ Jak pomáhá nástroj zvaný lístek vděčnosti?

✔ Jak lze změnit naše vnímání okolí?

✔ Jak mohu kolem sebe šířit pozitivní náladu?

Přednáší: Ing. Zdeněk Svoboda, CSc.

Zdeněk je srdcem i duší celého Nadačního fondu. Nejenom, že je zakladatelem, ale i skvělým lektorem. Když si u nás objednáte přednášku do vaší organizace, tak můžete očekávat jeho maličkost i s jeho nevyčerpatelnou energií, kterou rozdává všude kolem. Prostě LEPŠÍ SENIOR!

Vstupenky
Cena
Kusů
Celkem
  • Webinář 20/05/2021
    CZK 0
    CZK 0
    0
    CZK 0
CelkemCZK 0