út 01. 6.

|

Online webinář

Webinář: První pomoc

Co se na webináře dozvíte: co vás čeká? • Naučíte se rozpoznat, kdy volat záchranku, kdy zamířit na chirurgii a kterou ránu zvládnete ošetřit sami doma. • Ukážeme si názorně celý proces ošetření rány. • Povíme si užitečné tipy a triky.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události

Čas a místo

01. 6. 2021 18:00 – 20:00

Online webinář

O události

Umět poskytnout první pomoc je základní věc v životě každého. Je to naše povinnost zákonná i morální. Krom toho se každý z nás se s nějakými poraněními, ať už většími či menšími, setkal a určitě ještě setká. A je dobré vědět, jak nejlépe na ně, aby se rychle zahojila. Po absolvování tohoto webináře budete vědět, kdy je rána nebezpečná, kdy je potřeba zavolat záchranku a co je potřeba udělat, než dorazí. 

K tomu dostanete nejen zajímavé a funkční tipy a triky, ale můžete se těšit i na názorné ukázky lektorky a návody na procvičování technik doma. Probereme vybavení lékárničky, které je dobré doma mít a bude prostor i pro sdílení a konzultace vašich zkušeností.

Jako bonus jsme si pro zájemce připravili speciální kapitolu na téma "rány v divočině", aneb co dělat, když nemůžete rychle vyhledat lékařské ošetření.   

Co se na webináři dozvíte?

✔ Naučíte se rozpoznat, kdy volat záchranku, kdy zamířit na chirurgii a kterou ránu zvládnete ošetřit sami doma

✔ Ukážeme si názorně celý proces ošetření rány, od čištění a desinfekce přes obvázání a kontroly

✔ Povíme si užitečné tipy a triky jak s samotnému ošetřování, tak k vybavení, které je dobré mít

✔ A malý bonus na závěr 

CENA: 290 Kč (v ceně je záznam včetně podkladů od lektora)

Přednáší: Lída Chrástecká 

Lída Chrástecká  je zdravotnická záchranářka, v sanitce se kolem vás může mihnout ve středních Čechách a v Praze. Má za sebou čtyři roky praxe na urgentním příjmu v Ústřední Vojenské Nemocnici v Praze, sloužila na úrazové a chirurgické ambulanci, na lékařské službě první pomoci, dostala se do iktových, biohazard a traumatologických týmů. Prošla všechna oddělení od porodních sálů po léčebny dlouhodobě nemocných. První pomoc učí intenzivně asi šestým rokem a má radost pokaždé, když může někomu ukázat, že pomoct někomu není tak těžké, jak by se mohlo zdát. Váží si všech, co pečují o druhé.

Při nejasnostech nebo problémech s registrací se ozvěte prosím na kaja@lepsisenior.cz.

Vstupenky

Cena

Kusů

Celkem

 • Webinář 01/06/2021

  CZK 250

  Odkaz na připojení k webináře vám zašleme v den konání akce.

  CZK 250

  0

  CZK 0

Celkem

CZK 0