út 25. 5.

|

Online webinář

Webinář: Supervize v sociální práci

Co se na webináři dozvíte: • Co je supervize a jaký je její význam? • Jaké máme druhy supervizí? • Jaké jsou hranice supervize a co je důležité si nejprve stanovit? • Zajímá vás skupinová supervize? • Jaké jsou její výhody i nevýhody?

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události

Čas a místo

25. 5. 2021 18:00 – 20:00

Online webinář

O události

V sociokulturním kontextu má supervize stále hodně neznámých a mnohdy na ní mají pracovníci v pomáhajících profesích odlišný pohled a názor. Někdo může na supervizi nahlížet jako na splnění si nějakého standardu, někdo má za to, že supervize vyřeší všechny jeho profesní problémy a někdo ani nechápe, co vlastně supervize je a proč by se jí měl účastnit.

Co se na webináři dozvíte? 

✔ Co je supervize a jaký je její význam?

✔ Jaké máme druhy supervizí?

✔ Jaké jsou hranice supervize a co je důležité si nejprve stanovit?

✔ Zajímá vás skupinová supervize? Její výhody i nevýhody?

Pojďme si tedy trochu více osvětlit a ukázat, proč je supervize tak důležitá? V čem nám všem může pomoci? A jak nám může rozšířit nové obzory v naší profesní kariéře?

Přednáší: Bc. Tereza Vybíralová

Tereza vystudovala obor sociální práce na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí n. Labem. Od roku 2011 do dubna 2018 pracovala jako sociální pracovnice a vedoucí klíčových pracovníků v Domovech pro seniory v Praze. V současné době je zaměstnaná v Centru Paraple o.p.s., kde pracuje na pozici vedoucí úseku sociální práce, ale v současné době je na rodičovské dovolené. Podílela se na zavádění metodik sociální práce do praxe a především se věnovala individuálnímu plánování. Absolvovala i kurz Psychobiografického modelu péče od prof. Böhma, který pak aplikovala do praxe. Dále se účastnila nespočet akreditovaných kurzů ke svému profesnímu růstu a zaměření.

Při nejasnostech nebo problémech s registrací se ozvěte prosím na kaja@lepsisenior.cz.

Vstupenky

Cena

Kusů

Celkem

 • Webinář 25/05/2021

  CZK 250

  Odkaz na připojení vám zašleme v den konání akce na e-mail uvedený v registraci.

  CZK 250

  0

  CZK 0

Celkem

CZK 0